SPM silmaümbruse hooldus

Hooldus säravate silmade heaks!

SPM Silmaümbrushooldus vähendab tumedaid silmaaluseid, turseid ja kortsukesi.

Sobib ka tundlikele silmadele ja kontaktläätsede kandjatele. Hooldus on kombineeritud koos kergelt puhastava näohooldusega.

Kestvus: 60 minutit//Hind: 105 €

Kellele?

Hoolitsus sobib naistele, meestele kes soovivad turgutada ja värskendada silmaümbrust.

Vastunäidustused

 • Nahakahjustused (lahtised haavad, ekseemid, dermatoosid, herpes
 • Ägedad infektsioonid ja/või akuutsed infektsioonid
 • Südamehaigused
 • Palavik
 • Kasvajad ja/või keemiaravi

Hoolduse etapid

Hoolduse käigus valmistatakse nahk ette puhastusgeeli ja näoveega. Seejärel tehakse näonahale kerge puhastus. Järgmiseks etapiks on lümfidrenaaž (SPM) silmaümbruses. Silmaümbrusesse kantakse värskendav silmamask hüaluroonhappe ja niatsinamiidiga ja üle terve näonahale vastavalt seisukorrale alginaatmask. Lõpetuseks seerum, silmaümbruskreem ja näokreem.

Oluline teada peale hooldust

 • Hoiduda päevitamisest ja solaariumi kasutamisest 3-4 päeva peale protseduuri teostamist.
 • Mitte teostada teisi nahakoorimise protseduuri, 1 nädala jooksul.
 • Hoiduda piirkonnas kuuma vee kasutamist.
 • Vältida aurusauna, sauna, mullivanni 3 päeva peale protseduuri teostamist.
 • Vältida vahatamist piirkonnas 5 päeva jooksul.
 • Vältida tugevat higistamist näopiirkonnas.

SPM Silmaümbruse näohooldus protseduuri teostan CNC kosmeetika toodetega.

Korduma kippuvad küsimused

“Jäin oma esimese külastuskäiguga väga rahule! Salong oli väga kaunis, muusika oli mõnus, kosmeetik väga sõbralik ja selgitas üksikasjalikult kogu protseduuri. Tulen kindlasti tagasi ja soovitan soojalt!”

– Maria-Kristiina

“Väga tore kogemus. Olen käinud kokku neli korda ning julgen kindlalt väita, et näo nahk näeb nüüd palju tervem ja puhtam välja.”

– Laurits

“Kristi on oma ala professionaal. Iga kord on hooldus nauding 100% ning kasulik info käib sinna juurde. Stuudio on hubane ja soe nagu Kristi isegi :)”

– Triin Mõnjam

“Mina tänan selle taevaliku näonaha poputamise eest. Nahk oli pärast teenust tuntavalt puhtam, siledam, säravam. Teenindus oli äärmiselt soe, sõbralik, loomulik ja proffessionaalne. Hea meeleolu on päevadeks garanteeritud.”

– Angela

“Iga kord ainult positiivsed kogemused Kristi juures näohoolduses käies! Kuiva naha probleemist sain tarkade nõuannete ja õigete toodete abil nipsust lahti ning Signature Lift näohooldus on lõõgastav ja toob täpselt need tulemused, mis lubatud - värskem ja säravam nahk. KLAAR skincare on üks minu 2023. aasta parimatest leidudest :)”

– Maili

“Alati nii positiivne ja lõõgastav õhkkond, ja personaalne lähenemine nahaprobleemidele, millist hooldust valida.”

– Kairi

“Ulla, aitäh!
Jäin väga rahule. Peale protseduuri oli nägu kohe säravam.”

– Galina

“Käisin näohoolduses ja jäin väga rahule. Kristi kohale jõudes vaatas näonaha üle ja pakkus omaltpoolt välja näohoolduse mis võiks teha ja põhjendas miks just see oleks kõige parem. Peale näohooldust oli kohe näha,et näonahk on puhtam ja väike punetus mis tekkis läks paari päevaga ära.”

– Ele-Riin

“Väga meeldiv kogemus! Kohapeal olles tajusin selgelt, et Kristi teeb oma tööd suure rõõmu ja südamega. Kartsin esialgu, et peale hoolitsust pean lahkuma punetava nahaga, aga suur oli minu üllatus kui peeglisse vaadates oli näha ainult väga hästi niisutatud ja särav näonahk.”

– Kriti

“Mõnus, väike, hubane salong Tallinna kesklinnas. Kristi poolt väga professionaalne ja personaalne lähenemine. Oskab soovitada just sinu näonahale sobilike näohoolitsusi. Kui soovid kogeda tõeliselt head näohooldust siis külasta kindlasti Klaar skincare salongi. 🙂”

– Triin

“Väga meeldib, et stuudios ei ole sellel ajal kedagi teist, kui mulle hooldust tehakse. See omakorda loob väga rahuliku ja hubase õhkkonna. Teenindus professionaalne ja tulemuslik ning stuudio asukoht väga hea.”

– Ersto