Meist

Kristi Põlluaas

Mind on alati köitnud kõik, mis puudutab ilumaailma ja nahahooldust. Sellest tulenevalt pean ka enda väljanägemise ja tervise eest hoolitsemist väga oluliseks, mida pole ka kunagi võtnud iseeneselikult.

Loomulikult on vananemine loomulik protsess, kuid usun, et kui seda teha väärikalt ja anda omalt poolt suur panus selle aeglustumisele, tunnen end oma kehas märksa paremini ning suudan ka edasi anda veelgi positiivsemat energiat ennast ümbritsevatele inimestele.

Vananemisilmingute ennetamisel olen alati eelistanud ja oluliseks pidanud eelkõige mooduseid, mis on maksimaalselt loomulikud ja naturaalsed – lihtsad viisid nagu igapäevane nahahooldus (puhastamine, kreemitamine, maseerimine jms), toitumine, hormonaalne tasakaal, üldine kehaline aktiivsus, vaimne ja füüsiline puhkamine jne. Kuna aga maa gravitatsioon koostöös ajaga muudavad meie nahka aastast aastasse lõdvemaks, on ka põhjus miks aeg-ajalt tuleb nahka toniseerida läbi erinevate aparatuursete hoolduste.

Õpingud

Olen õppinud Tartus Iluravi Rahvusvahelises erakoolis ning seejärel lõpetanud Eesti Esimese Erakosmeetika kooli kosmeetiku erialal.

Lisaks sellele, olen täiendanud ennast Ameerika Ühendriikides kosmeetika ja ettevõtluse erialal ning hiljem lõpetanud Estonian Business School, Ettevõtlus ja ärijuhtimise bakalaureuse.Regulaarselt täiendan end erinevate aparatuursete- ja hooldustoodete osas, millega töötan ning lisaks kõigele eelnevale äsja lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli. Tänu sellele olen saanud veelgi parema ülevaate inimese organismi toimimisest ning sellest, kuidas meie nahk on seotud kõigi teiste organitega.

Stuudio

Kirest iluvaldkonna ja tervislike eluviiside vastu ongi välja kasvanud nii minu töö kui ka hobi. Nagu me teame, algab kõik meist endist ja just sellise mõtteviisiga olen loonud ka KLAAR skincare stuudio.

See on hubane ja privaatne stuudio, kus tunnen end alati ja igal ajal suurepäraselt. Usun siiralt sellesse, et kui inimene tunneb end ümbritsevas keskkonnas hästi, siis saab ta seda laengut ka edasi anda teistele. See-tõttu ongi minu klient ainuke, kes oma hoolduse ajal stuudios minuga on, et nautida täielikku rahu ja intiimsust ning lasta enda eest hoolitseda kõige paremal viisil.

Stuudio asub Tallinna süda- ja kesklinna piiril, vaikses tänavas keset linnamelu, kuhu on mugav tulla nii ühistranspordi, auto kui ka jala või rattaga.

Professionaalne näo-hooldaja

Kosmeetikavaldkond areneb kiiresti ning ka siin on omad trendid ja moesuunad, millega tuleb kursis olla. Usun, et pidev enesetäiendamine on ainus viis, kuidas selle alal püsida tipus ja pakkuda oma klientidele alati parimat ja professionaalseimat teenust.

Mida kliendile pakun

Hoolitsen ka ise alati enda hea enesetunde ja väljanägemise eest. Ma ei usu imedesse vaid käsitlen nahahooldust kui lahutamatut elustiili osa. Parim tunnustus minu töös on näha klientide positiivseid ilmeid ja rahulolu ning näonaha silmaga nähtav paranemine.

Üldiselt teen enne hoolitsuse valikut alati näonaha diagnoosi ning koos kliendiga leiame sobivaima protseduuri. Kuid on ka kordi, kus klient teab täpselt, millist hoolitsust ta soovib ja näonahk vajab.

Ulla Tari

Mind on alati huvitanud ilutooted ja sellega kaasnev inimese bioloogia. Iluteenuste pakkumise puhul olen leidnud endale midagi, mida mulle teha meeldib. Seetõttu tundus loogiline minna peale gümnaasiumi lõpetamist edasi õppima kosmeetikuks. Kosmeetiku elukutse juures pakubki mulle enim rõõmu enda teadmiste edasi andmine. Samas motiveerib mind positiivne emotsioon, mida suudan enda tööga teistele pakkuda ning klientidelt saadud positiivne tagasiside. Minu eesmärk on iga päev kellegi tuju paremaks muuta. Arvan, et iga inimene saab kodus oma naha jaoks ära teha 3 lihtsat sammu:
1. puhastada
2. niisutada
3. kasutada päikesekaitset.

Õpingud

Õpingud olen lõpetanud Tartu Rakendusliku Kolledži kosmeetiku erialal. Igapäevaselt tegutsen iluvaldkonnas pakkudes erinevaid teenuseid. Kosmeetikuna täiendan ennast erinevatel erialastel ja uute aparatuursete näohoolduste koolitustel. Ennast iseloomustaksin kui väga õpihimulist inimest, kes võib vabalt terve päeva veeta uusi teadmisi omandades. Eelnevalt olen töötanud ka spaas, kus sain kogemuse kliendile heaolu tunde loomises, et iga hoolitsuse lõpus klient ennast alati hästi tunneks. KLAAR skincare tiimi sattusin läbi tuttvuste :)

Mida kliendile pakun

Tegemist on väga hubase stuudioga, kus on super-mõnus töötada. Klientide jaoks võiks see olla koht, kuhu tulla ja võtta ise aeg maha samal ajal kui mina neid nahamuredega aitan. Soovin, et iga inimene saaks n.ö ennast oma nahas hästi tunda.

VAATA STUUDIO TUTVUSTAMIS VIDEOT

VAATA STUUDIO TUTVUSTAMIS VIDEOT