Coldplasma

ColdPLASMA on turvaline, kiire ja efektiivne nahaprobleemide hoolduse meetod, mis hävitab 99,9% kahjulikest bakteritest, seentest ja viirustest.

Selle revolutsiooniline edu on tõestatud laboratoorsete uuringutega.

Plasma edastab väga kõrgetel sagedustel energiat, mida saab suunata nahale ilma sellega kokku puutumata. Kuna Plasma eritab energiat, mis on kõrgemal sagedusel kui laser, siis ei põhjusta see mingeid vigastusi nahal, veres ega naha teistes kihtides.

Samuti on tema mõju kolm korda tugevam, kui laseril. Plasmat on kasutatud meditsiinis juba aastaid, kiirendamaks haavade paranemist ja vähendamaks herpese infektsiooni.

Kestvus: 60 minutit//Hind: 80 €

NÄOHOOLDUSED

ColdPLASMA naharavi (akne, probleemne näonahk):

Vähendab bakterite levikut märkimisväärselt ja on põletikuvastase toimega. Parandab näonaha seisukorda ja naha kvaliteeti.

ColdPLASMA naharavi (rosaatsea, kuperoosa):

Aitab tugevdada nahaaluskude ja veresoonte seinu. Lisaks rikastab kudesid hapnikuga.

ColdPALSMA näonahka noorendav ja hapnikuga rikastav hoolitsus: 

Rikastab kudesid hapnikuga ning kiirendab rakkude ainevahetust (metabolismi) ning kollageeni sünteesi. Eemaldab ja silendab peeneid joonekesi ja kortse ning parandab suurepoorilise naha seisukorda.

Kellele?

Hoolitsust sobib naistele, meestele, kellel on probleem seborroilne nahk: tugev rasueritus, laienenud poorid, põletikud, akne, kuperoosa, rosaatsea ja ekseem. Lisaks veel kes lihtsalt soovivad ennetada näonaha vananemist.

Vastunäidustused

  • Rasedus
  • Keemiaravi
  • Südamestimulaator

Hoolduse etapid

Hoolduse käigus valmistatakse nahk ette puhastuspiima ja näoveega. Järgmiseks etapiks on koorimine, toniseerimine ning seejärel ColdPlasmaga töötlemine näonahka. Seejärel kantakse peale näonahale mask. Lõpetuseks kreem.

Hind näohoolduse käigus lisa hoolitsusena Plasma teraapia (CNC ColdPlasma) 20€ (kuni 10 minutit). Näohooldust teostan CNC kosmeetika sarjaga

Korduma kippuvad küsimused

“Jäin oma esimese külastuskäiguga väga rahule! Salong oli väga kaunis, muusika oli mõnus, kosmeetik väga sõbralik ja selgitas üksikasjalikult kogu protseduuri. Tulen kindlasti tagasi ja soovitan soojalt!”

– Maria-Kristiina

“Väga tore kogemus. Olen käinud kokku neli korda ning julgen kindlalt väita, et näo nahk näeb nüüd palju tervem ja puhtam välja.”

– Laurits

“Kristi on oma ala professionaal. Iga kord on hooldus nauding 100% ning kasulik info käib sinna juurde. Stuudio on hubane ja soe nagu Kristi isegi :)”

– Triin Mõnjam

“Mina tänan selle taevaliku näonaha poputamise eest. Nahk oli pärast teenust tuntavalt puhtam, siledam, säravam. Teenindus oli äärmiselt soe, sõbralik, loomulik ja proffessionaalne. Hea meeleolu on päevadeks garanteeritud.”

– Angela

“Iga kord ainult positiivsed kogemused Kristi juures näohoolduses käies! Kuiva naha probleemist sain tarkade nõuannete ja õigete toodete abil nipsust lahti ning Signature Lift näohooldus on lõõgastav ja toob täpselt need tulemused, mis lubatud - värskem ja säravam nahk. KLAAR skincare on üks minu 2023. aasta parimatest leidudest :)”

– Maili

“Alati nii positiivne ja lõõgastav õhkkond, ja personaalne lähenemine nahaprobleemidele, millist hooldust valida.”

– Kairi

“Ulla, aitäh!
Jäin väga rahule. Peale protseduuri oli nägu kohe säravam.”

– Galina

“Käisin näohoolduses ja jäin väga rahule. Kristi kohale jõudes vaatas näonaha üle ja pakkus omaltpoolt välja näohoolduse mis võiks teha ja põhjendas miks just see oleks kõige parem. Peale näohooldust oli kohe näha,et näonahk on puhtam ja väike punetus mis tekkis läks paari päevaga ära.”

– Ele-Riin

“Väga meeldiv kogemus! Kohapeal olles tajusin selgelt, et Kristi teeb oma tööd suure rõõmu ja südamega. Kartsin esialgu, et peale hoolitsust pean lahkuma punetava nahaga, aga suur oli minu üllatus kui peeglisse vaadates oli näha ainult väga hästi niisutatud ja särav näonahk.”

– Kriti

“Mõnus, väike, hubane salong Tallinna kesklinnas. Kristi poolt väga professionaalne ja personaalne lähenemine. Oskab soovitada just sinu näonahale sobilike näohoolitsusi. Kui soovid kogeda tõeliselt head näohooldust siis külasta kindlasti Klaar skincare salongi. 🙂”

– Triin

“Väga meeldib, et stuudios ei ole sellel ajal kedagi teist, kui mulle hooldust tehakse. See omakorda loob väga rahuliku ja hubase õhkkonna. Teenindus professionaalne ja tulemuslik ning stuudio asukoht väga hea.”

– Ersto