MITTE LIHTSALT NÄOKREEM

MITTE LIHTSALT NÄOKREEM

Näokreem pole juba ammu enam minu jaoks ,,lihtsalt näokreem“ sest nahk pole minu jaoks enam lihtsalt nahk, vaid miski, mis kaunistab mind juba 31 aastat ega andesta magamata öid, päikselisi ja samuti külmasid ilmasid ja palju palju tegureid veel, mis kõik naha struktuuri aja jooksul muudavad. Lisaks vananemisest tulenev fakt, et näonahk muutub ja tahab n.ö korralikult juua ja toitaineid saada ja seda on tal endal järjest keerulisem teha :D Eks ka mul ole hommikuid, kus on tunne, et kreemi kulub justkui terve potsiku täis.

Mulle on alati meeldinud avastada uusi asju ja seda samamoodi ka hooldustoodete suhtes. Küll aga ausalt öeldes pole ma ikka väga ammu juba ühe korraga tervet tooteliini välja vahetanud. Asi on lihtsalt selles, et ühte tooteliini kasutades annab see näonahale paremaid tulemusi.

Hiljuti aga võtsin kasutusele ka teise tooteliini, milleks on CNC cosmetic. Põhjuseid selleks oli mitu – esiteks kogeda ka omal nahal selle tooteliini kvaliteedis ja tõeliselt heades tulemustes ning teiseks põhjuseks oli soov oma klientidele pakkuda suuremat valikut. Mõni aeg tagasi saigi mu järjekordne Maria Gallandi toode otsa, milleks oli näokreem ja oma järjekorda ootas juba kannatamatult Dihydal 24-tunnine kreem, mille olin testri ja toimainete abil välja valinud.

Üleüldiselt kreemi valides on minu jaoks väga oluline, missugused toimaineid toode sisaldab ja kas see ikka täidab neid funktsioone, mis on minu ealele kohased.

Eelmises postituses ka kirjutasin, et minu nahal on kuivusega probleeme. Esimesest proovimiskorrast tundsin, et see võikski olla pikemalt minu järgmine toode vannitoas.

Pehme 24h kreem, mis reguleerib niiskuse ja lipiidede taset nahas. Aktiivainete kompleks tõstab naha epidermises hüdratsiooni ja parandab silmnähtavalt kuivusest tulevaid kortse.

Lisaks kreemi sees on C- ja E-vitamiinid, mis kaitsevad nahka enneaegse vananemise eest. E-vitamiin tugevdab veresoonte seinu ning parandab naha toitmist. Samuti kaitseb nahka vananemise eest.

Hinnatud toimeaineks on veel ka hüaluroonhape. Seda toodavad naha fibroplastid, vajalik naha elutegevuse toetamiseks ja nooruse säilitamiseks. Kahjuks aga organismis selle tootmine väheneb vanuse kasvades ning nahk muutub vanemaks. Kosmeetikas soodustab hüaluroonhape naha taastumist, vajaliku niiskustaseme ja tugevuse hoidmit, samuti kaitsebarjääri loomist kahjulike mikroorganismide eest. Kindlasti mängis ka suurt rolli asjaolu, et antud toode sisaldab sheavõid, mis stimuleerib kollageeni sünteesimist nahas. Lisaks aitab võidelda selliste naha probleemide vastu nagu kuivus, ketendus ja enneaegne vananemine. Just täpselt see, mida minu nahk vajab.

Loetlen veel mõned toimained, mida kreem sisaldab: punavetikate ekstrakt, biotehnoloogilised oligosahhariidid ja makadaamiapähkli õli.

Kuna näonahk uueneb meil iga 28 päeva tagant, siis nüüdseks pean tõdema, et näonahk on silmnähtavalt säravam ja tervem.

Küll aga ei sisalda eelpool mainitud kreem kahjuks SPF-i, nii et seda tuleks päikese kätte minnes veel eraldi peale kanda või hoolitseda, et SPF sisalduks su jumestus- või BB-kreemis. DiHydal kuuluvad ka seerum, mida soovitatakse kasutada kreemi all. Seerum on sageli see väike, aga võimas võluvits, mis kreemile jõudu juurde annab ja naha „elama“ paneb. Lisaks on veel sarjal puhastustooted ja silmaümbrusgeel, millest ma kindlasti räägin tulevastes postitustes.

Eelmine postitus
Järgmine postitus