NIPID, KUIDAS TUMEDATEST SILMAALUSTEST VABANEDA

NIPID, KUIDAS TUMEDATEST SILMAALUSTEST VABANEDA

Oma tööst tulenevalt puutun kokku väga paljude klientidega, kelle üheks probleemiks on ka tumedamad silmaalused. Kindlasti olete lugenud ja kuulnud, et tumedate silmaaluste põhjustajateks on stress, vähene uni ja krooniline väsimus. Tegelikult võib mängus olla ka geneetiline soodumus ja anatoomiline erilisus.

Kui nüüd kaks viimast faktorit välja arvata, mille puhul ei piisa ka järgmisest näpunäitest, siis tegelikult peaks pöörama piisavalt suurt tähelepanu kvaliteetsele unele ning piisavale magamisele. Jah, kiire elutempo ja noore emana saan omast käest öelda, et vahepeal paistab see kui võimatu missioonina. Muidugi on võimalik ju iga päev minna varakult koos lastega aga sellisel juhul jääks ära see imemagus VABAaeg iseendale ja oma kaaslasele :D

Mõtle sellele, et Sinu järgmine samm parema une suunas võiks olla üks vaikne ja praktiliselt märkamatu kastike magamistoa nurka, mis parandab une ja üleüldse toas olemise kvaliteeti märgatavalt. Pean silmas õhuniisutajat, mis lisaks mõnusalt värske õhu tekitamisele parandab seeläbi ka Sinu väljanägemist järgmisel hommikul ärgates. See, et niiskem õhk on parem hingamisteedele ja soodustab seeläbi kvaliteetsemat und, on paljudele meist teadatuntud fakt. Küll aga tuleks lisaks sellele teada, et ka umbse õhu tõttu muutuvad veresooned silmade ümber kitsamaks, mille tagajärjel koevedelik ja veri ei pääse hästi liikuma ja tekivadki tumedad ringid silmade alla juba üsna kiiresti.

Ilmselt teavad seda kõik täiskasvanud inimesed, kuid alati on hea meelde tuletada, et päevas oleks hea ca 2 liitrit vett tarbida oma organismi niiskustasakaal paigas hoidmiseks.

Kui kehas on piisavalt vedelikku, muutub nahk pringimaks ja väljendub heas ja tervislikus väljanägemises. Vesi uhub ka kehast mürgised toksiinid välja, eriti kui armastad juua kohvi.

Kolmandaks nüansiks tooksin välja mooduse, kuidas parandada oma vereringet silmade ümber. Kõige lihtsam on seda kodus endale kompressina teha jääkülma veega niisutatud vattidega. Tänu sellele värskendavad ja ergutavad külmad kompressod vereringet silmade ümber olevatel nahapiirkondadel.

Minu üheks ilurituaaliks silmade ümber on ka rull-massaaž, mille tarvikuid hoian külmkapis, et need oleks ergutavalt külmad. See lõõgastab ja vähendab stressi uskumatult tugeval moel. Samuti aitab parandada nahaelastsust ning verevarustust silmade ümber.

Alustada tuleks alati rullikuga silma sisenurgast ning liikudes välisnurka. Seejärel rullida kergete liigutustega piki kulmukaart alustades keskelt ja liikudes oimukoha suunas. Liikuda oimukoha suunas ning alustada keskelt väikeste liigutustega vertikaalselt mööda kulmu. Rullige õrnalt silmalaugusid alustades silma sisenurkadest.

Õnneks muutub ilumaailm kiiresti, nii et tumedad silmaalused ei ole enam paratamatus. Nendest lahtisaamiseks tasub ka endale appi võtta üks hea silmakreem. Mina soovitaksin CNC kosmeetika Visible Eye Contour Lift’i, mis aitab tumedate, stressis ja väsinud silmaaluste vastu. Kasutatakse ka silmaaluste veenide tugevdamiseks (telangiektaasia, kuperoosa). Niisutab nahka intensiivselt, tugevdab nahka, kaitseb vabade radikaalide eest.

Kreemi tuleb kanda ringjate liigutustega silma välisnurgast sisenurka ning teha 2-3 ringi. Soovitan soojalt samal ajal teha ka regulaarselt silmade ümbrusele õrna massaaži. Kerge massaaži abil parandad oma silmade väljanägemist. Ainevahetus aeglustub öösel, mis võib vahel silmad paiste lüüa. Selle tõttu silmade masseerimisega ergutad ka vereringet ja vähendad paistetust. Lõpuks tõsta väikeste lüketega silmavälisnurga ülalaugu, mis pinguldab sinu silma silmnähtavalt.

Eelmine postitus
Järgmine postitus